• 1310nm 1.4 KM Savienotājs Optisko SFP Modulis šķiedru optikas Raiduztvērēju Module SFP+ single-mode 10G 1310NM 1.4 KM optiskās šķiedras modulis
  • 1310nm 1.4 KM Savienotājs Optisko SFP Modulis šķiedru optikas Raiduztvērēju Module SFP+ single-mode 10G 1310NM 1.4 KM optiskās šķiedras modulis
  • 1310nm 1.4 KM Savienotājs Optisko SFP Modulis šķiedru optikas Raiduztvērēju Module SFP+ single-mode 10G 1310NM 1.4 KM optiskās šķiedras modulis

1310nm 1.4 KM Savienotājs Optisko SFP Modulis šķiedru optikas Raiduztvērēju Module SFP+ single-mode 10G 1310NM 1.4 KM optiskās šķiedras modulis

  • €10.43

Saistītie Produkti

Produkta apraksts

  • Šķiedras tips mēra: SM MM
  • Avots Tips: FP_LD vai citiem, lūdzu, norādiet
  • Svars: 0.17kg
  • Izmēri: 151x73x26mm
  • Standarta Viļņa: 650/850/1300/1310/1490/1550/1625nm
  • Modeļa Numurs: Trīs tūkstoši viens simts deviņi
  • Standarta izejas jauda(dBm): -7dBm par LD, -20dBm LED
  • Zīmola Nosaukums: VOLKSTEC
  • Ārā nodot Stabilitāti: ±0.05 dB/15mins;±0.1 dB/8hours
  • Pieejams viļņa: 1310/1550nm
  • Optiskā pieslēgvieta: FC/ universal adapteris FC/PC
  • Strāvas Padeve: Sārma bateriju(3pcs AAA.1.5 v)

  • Iepakojuma Svars: 0.7kg (1.54lb.)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 20cm x 16cm x 9cm (7.87in x 6.30in x 3.54in)

JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC/PC savienotājs rokas optiskās šķiedras gaismas avots

JW3109 Rokas Gaismas Avots ir izstrādāta, lai optimāli izmantot ar JW3208 Optiskās Jaudas Mērītājs mērīšanas optisko zudumu gan vienā režīmā un multimodālu šķiedras kabeli.

Specifikācija

Funkcijas:

1. Labu stabilitāti izejas jauda

2. Pēc izvēles auto-shutdown

3. Liels LCD displejs un apgaismojums

4. Akumulatora enerģijas displejs

Pieteikums

1. Uzturēšanas Telecom

2. Uzturēšanas KABEĻTELEVĪZIJAS

3. Testēšanas Laboratorija Fiber Optic

4. Optiskās šķiedras sensori

Sūtījumu

Svarīgi: Brazīlija Klientiem, lūdzu atstājiet jūsu CPF vai CNPJ skaits pēc pasūtījuma.

1. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

2. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir ja bu pārvadātājs un laiki var atšķirties, jo īpaši laikā brīvdienu sezonu. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums nav saņemt kravu, par virsstundu darbu, mēs saņemam atpakaļ risinājums uz jums 24 stundu laikā.

3. Lai palīdzētu pircējiem samazinātu vai izvairītos no muitas nodokļu, mēs rakstīt "Dāvanu vai Parauga" pie USD20-50 Dolāri/ vienības vērtība cenu rēķina.

ja jums ir kādi ieteikumi, lūdzu, atstājiet piezīmi secībā.

4. Muitas Nodoklis būtu jāmaksā pircējam, Pārdevējs nevar atbalstīt un Muitas Nodoklis.

5. Poligons Maksa : Par Attālā rajonā, DHL/Fedex/UPS/TNT būs jāmaksā papildus"poligons Maksa", lūdzu, izprast to.

Maksājuma

1. Mēs pieņemam Alipay, Western Union un T/T. Visas galvenās kredītkartes tiek pieņemtas, izmantojot drošu maksājumu procesors DARĪJUMA.

2. Ja jūs nevarat izrakstīšanās laikā uzreiz pēc tam, kad izsoles tuvu, lūdzu, pagaidiet dažas minūtes un mēģiniet vēlreiz.

Atpakaļ/Kompensācija

1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta. Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un mums nebūs jautājumu, jums kompensācijas vai nomaiņa. Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē.

2. Atgriezies preces, ir jābūt oriģinālajā iepakojumā un jums ir sniegt mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, sprcific atgriešanas iemeslu. Mēs pieņemam tikai atgriezt preci pa Pastu vai EMS.

3. Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece(s) tiek (ir), nevis kā reklamē. Garantija

1. 12 Mēnešu Ražotāja Garantija (Izņemot izdomāts damagement vai misusage). Jebkuram produktam, tiks pārbaudīta 100% pirms piegādes.

2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā(oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir jāinformē mūs par defektu ierīces un Pasūtījuma numuru.

2. Klients ir atbildīgs atpakaļ nosūtīšanas, lai mūs ar pienācīgu iepakojuma labot, un pēc tam mēs būtu atbildīga par sūtīšana vēlreiz piegāde pircējiem. Lūdzu, sazinieties ar mums pirmais, pirms jūs vēlētos, lai atdod to. Mēs nodrošinām pilnu adresi.

3. Ja kaut kas ir neapmierinošs, lūdzu, sazinieties ar mums, lai atrisinātu problēmu. Tas ir mūsu prieks, lai labotu to. Atsauksmes

Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību! Atsauksmes ir ļoti svarīgi! Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, Pirms jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas.

Mēs augstu vērtējam 5-zvaigžņu pozitīvas atsauksmes, tas ir labi, mūsu ilgtermiņa bizness, kas Vēl svarīgāk , patieso novērtējumu varētu palīdzēt daudziem pircējiem un uzlabotu uzticamību godīgs pārdevējs.

Ja jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs esam priecīgi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem un piedāvāt atbildēt 24 stundu laikā. Uzņēmuma profils

Volks ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas projektēšanas ,ražošanas un pārdošanas Optiskās šķiedras mērītājs, TV signāla līmeņa mērītāju un ciparu satelītu meklētājs ar iekšzemes un ārvalstu tirgos. Mūsu uzņēmumam ir laba sadarbība ar daudziem KABEĻTELEVĪZIJAS ar daudziem KABEĻTELEVĪZIJAS tīklu operatori visā pasaulē,tostarp Southease Āzijā, Tuvajos Austrumos,Eiropā, Austrālijā un Amerikā u.c., kā arī sniedzot pakalpojumus un profesionālus risinājumus.

Tagi: optiskās gaismas avots, Gaismas Avots, optiskās šķiedras, Lēti optisko gaismas avots, Augstas Kvalitātes gaismas avots, Ķīna šķiedru optikas Piegādātāju

© Ribolov.lv. Visas Tiesības Aizsargātas